IGÜDYT DİYETİSYEN VE ÖĞRENCİLERİ BULUŞTURMAYA KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

IGÜDYT DİYETİSYEN VE ÖĞRENCİLERİ BULUŞTURMAYA KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

 

İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Kulübü IGUDYT etkinlikleri, alanında uzmanlar eşliğinde yapılıyor.

 

Misafirlerine bir yenisini daha ekleyen Beslenme ve Diyetetik Kulübü IGUDYT geçtiğimiz günlerde faydalı bir organizasyona daha imzasını attı. İstanbul Gelişim Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu'nda gerçekleşen etkinliğin konukları, Nutrition İstanbul Beslenme ve Diyet Danışmanlığından Uzman Diyetisyen Samet Yağlı ve Diyetisyen Merve Doyranlı oldu. Organizasyon kapsamında katılımcılar Beslenme ve Diyetetik öğrencilerine, öğrenim hayatını, mezun olduktan sonra karşılaştıkları zorlukları, iş hayatına nasıl başladıklarını ve iş hayatı konuları hakkında detaylı bilgi verdi.

 

Söyleşi boyunca geleceğin Gelişim’li diyetisyenleri, merak ettikleri soruları alanındaki uzmanlara sorabilme şansını yakaladı. Söyleşi çıkışında da Nutrition İstanbul Beslenme ve Diyet Danışmanlığı diyetisyenleri üniversite öğrencilerine cevaplarıyla katkıda bulundu. Ardından ise öğrencilere Nutrition İstanbul Beslenme ve Diyet Dergisi dağıtıldı. 

 

Samimi ve eğlenceli geçen söyleşi sonunda, Uzman Diyetisyen Samet Yağlı  ve Diyetisyen Merve Doyranlı’ ya Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Yrd.Doç.Dr. S. Arda Öztürkcan ve Beslenme ve Diyetetik Öğretim Üyesi Yrd. Doç.Dr. Yonca Sevim tarafından plaketleri takdim edildi.

 

http://gelisim.edu.tr/Haberdetay-1862-1-igudytdiyetisyenveogrencileribulusturmayakaldigiyerdendevamediyor-.html

  Fotograf Galerisi